Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Jílovský pohár Kdy: 11. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Michal Štěpán Telefon:  723614641
Začátek rezervace: 06. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova Comeback ŽenyJNPodkozákovská liga
22Smidary HKPodkozákovská liga
33Koberovy JNPodkozákovská liga
44Pěnčín JNJosef Císler
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Jirkov BJNPodkozákovská liga
77Zlatá Olešnice ŽenyJNPetra Černá
88Březová LIJirka Havlík
99Frýdštejn JNMartin Bušek
1010Tanvald šumburkJNPodkozákovská liga
1111Velké Hamry JNMAD Matthew
1212Jirkov JNPodkozákovská liga
1313Veselá SMEliška Novotná
1414Břehy ženyMBPetr Zavrtálek
1515Chyjice JCDavid Hrdý
1616Jeřmanice Ženy LIKristýna Matějková
1717Hradčany LITomáš Najman
1818Valdice JCTomáš Mikšík
1919Košťálov SMLenka Poloprutská
2020Malá Skála JNRadek Havelka
2121Cetenov LIPetr Kováč
2222Veselá ženySMEliška Novotná
2323Břehy MBPetr Zavrtálek
2424Košťálov ženySMLenka Poloprutská
2525Škodějov SMMartin Briestenský
2626Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
2727Smržovka ženyJNJan Sajewicz
2828Malá Skála Béčko, ženyJNNikola Hanyšová
2929Karlinky LISDH Karlinky
3030Olešnice SMTomáš Hajlich
3131Zlatá Olešnice JNPetra Černá
3232Velké Hamry HamrskaJNMartin Skalský
3350Jílové u Držkova JNPodkozákovská liga
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.