Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Jindřichov Kdy: 06. 07. 2013 13:00
Kontakt:   Jan Biskup Telefon:  608219469
Začátek rezervace: 06. 06. 2013 20:00 Konec rezervace: 06. 07. 2013 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jindřichov PRRoman Hynčica
22Valšovice (Hranice VI) PRRoman Hynčica
33Bohuslávky PRRoman Hynčica
44Luboměř NJRoman Hynčica
55Mladcová ZLRoman Hynčica
66Rychlov KMRoman Hynčica
77Ústí PRRoman Hynčica
88Hlinsko PRRoman Hynčica
99Jasenice VSRoman Hynčica
1010Radkova Lhota PRRoman Hynčica
1111Pravčice KMRoman Hynčica
1212Henčlov - Přerov VIII PRRoman Hynčica
1313Hostašovice NJRoman Hynčica
1414Kunovice VSRoman Hynčica
1515Partutovice PRRoman Hynčica
1616Provodovice PRRoman Hynčica
1717Opatovice PRRoman Hynčica
1818Potštát PRRoman Hynčica
1919Olšovec PRJan Biskup
2020Horní Újezd PRJan Biskup
2121Špičky PRVerča Biskupová
2222Vítonice KMHonza Bělík
2323Babice VSTomáš Foukal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuslávky PRLucie Přikrylová
22Býškovice PRRoman Hynčica
33Henčlov - Přerov VIII PRRoman Hynčica
44Radíkov PRRoman Hynčica
55Střítež nad Ludinou PRRoman Hynčica
66Hlinsko PRRoman Hynčica
77Hostašovice NJRoman Hynčica
88Kunovice VSRoman Hynčica
99Partutovice PRRoman Hynčica
1010Paršovice PRRoman Hynčica
1111Pravčice KMTerezka
1212Potštát PRMiloš Hynčica
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.