Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Areál Plaza

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Mildy Pytlíka Kdy: 09. 11. 2019 10:00
Kontakt:   Miloslav Pytlík Telefon:  606 614 713
Začátek rezervace: 01. 10. 2019 10:00 Konec rezervace: 10. 11. 2019 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Chrást, Plzeň-sever Jiří Fantiš
4. Kostelec, muži ATachov josef simek
5. Únětice 1911, Plzeň-jih Petr Skala
6. Úněšov, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
7. Neznašovy, Klatovy Martin Salamánek
8. Kšely, Kolín Miloslav Pytlik
9. Střeziměř, Klatovy Tomáš Lederer
10. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
11. Kostelec, muži BTachov josef simek
12. Křelovice, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
13. Mokrouše, Plzeň-jih SDH Mokrouše
14. *, Vlčí bez určení okresu Miloslav Pytlik
15. Tlučná, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25. *, Únětice 1911 "B" bez určení okresu Ondřej Kail
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Úněšov, Plzeň-sever Denisa Joudalová
3. Kšely, Kolín Miloslav Pytlik
4. Kostelec, ženyTachov josef simek
5. Všeruby, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
6. Zruč, Plzeň-sever Kristina Klenovská
7. *, Vlčí bez určení okresu Miloslav Pytlik
8. Tlučná, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
9. Kšely, Kolín Miloslav Pytlik
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.