Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Mildy Pytlíka Kdy: 09. 11. 2019 22:00
Kontakt:   Miloslav Pytlík Telefon:  606 614 713
Začátek rezervace: 01. 10. 2019 10:00 Konec rezervace: 10. 11. 2019 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice KTJosef Kolář
22Bezděkov KTKlára Kabelková
33Příšov PSJitka Racková
44Kostelec muži ATCjosef simek
55Únětice 1911 PJPetr Skala
66Úněšov PSMiloslav Pytlik
77Neznašovy KTMartin Salamánek
88Kšely KOMiloslav Pytlik
99Střeziměř KTTomáš Lederer
1010Stýskaly PSVáclav Švíka
1111Kostelec muži BTCjosef simek
1212Křelovice PSMiloslav Pytlik
1313Mokrouše PJSDH Mokrouše
1414Vlčí PJJosef
1515Tlučná PSMiloslav Pytlik
1616Hradiště PMMiloslav Pytlik
1717Tupadly KTKlára Kabelková
1818Obora PSMiloslav Pytlik
1919Božkov PMMiloslav Pytlik
2020Litice PMMiloslav Pytlik
2121Doubravka PMJan Diviš
2222Doubravka BPMJan Diviš
2325* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Úněšov PSDenisa Joudalová
23Kšely KOMiloslav Pytlik
34Kostelec ženyTCjosef simek
45Všeruby PSMiloslav Pytlik
56Zruč PSKristina Klenovská
68Tlučná PSMiloslav Pytlik
79Kšely KOMiloslav Pytlik
810Hradiště PMMiloslav Pytlik
911Bolevec ŽenyPMZdeněk Vykoupil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
18. 07. Nevšová - JLNSZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.