Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kámen Kdy: 05. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Michal Koubek Telefon:  606406527
Začátek rezervace: 21. 06. 2019 10:00 Konec rezervace: 05. 07. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá HBVladimír Zadina
22Pohled HBJakub Vašíček
33Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
44Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
55Lučice HBJan Prchal
67Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
78Vepříkov HBSDHVepříkov
89Petrovice HBJakub Heřmánek
910Květinov HBMartin Bárta
1011Srch PALeoš Panchártek
1115Kámen HBmichal koubek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lučice HBJan Prchal
22Pohled HBJakub Vašíček
33Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
45Herálec HBMíša Janoušková
56Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
67Olešná HBTereza Pešoutová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná HBTereza Pešoutová
22Pohled HBJakub Vašíček
33Chotěboř HBPavel Konfršt
44Herálec HBMíša Janoušková
55Lučice HBJan Prchal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.