Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH, 3B úzké, sklopky Kdy: 30. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Lukáš Chalupa Telefon:  728 454 808
Začátek rezervace: 17. 07. 2016 18:00 Konec rezervace: 30. 07. 2016 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou PEMartin Dvořák
22Libkova Voda PEOndřej Pecha
33Žirovnice PEFrantišek Janů
44Střížov JIPetr Kabátek
55Heřmaneč JHOndřej Pecha
66Český Rudolec JHOndřej Huml
77Kaliště JIVojta Šindelář
88Strmilov JHMarek Přibyl
99Markvarec JHmartin pecha
1010Chotěmice TAPatrik Baláž
1111Rohovka PEJan Štětka
1212Božejovice TAJiří Mácha
1314Batelov JIJan Štok
1415Cizkrajov JHJan Povolný
1528Mysletice JIStanislav Dolský
1629Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
1730Drunče JHJiří Melecký

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou BPEDominika Fenclová
22Zajíčkov PEMichaela Hejdová
34Kamenice nad Lipou APEVeronika Staňková
415Nová Včelnice JHPavlína Jirků
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.