Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kamenský pohár Kdy: 23. 06. 2013 12:30
Kontakt:   novacekt@seznam.cz Telefon:  776550230
Začátek rezervace: 01. 06. 2013 20:00 Konec rezervace: 23. 06. 2013 12:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenná TRJakub Procházka
22Račerovice KachnovTRLadinek Carda
33Kněžice TRHonza Kovář
44Hodov SDH HodovTRMarcela Šulová
55Stařeč TRJakub Procházka
66Myslibořice TRRoman Benda
77Bransouze TRSDH Bransouze
88Nárameč SDH NáramečTRPetr Pavlík
99Kostníky TRDominik Liška
1010Moravské Budějovice TRJakub Procházka
1111Litovany LitovanyTRTomáš Juřena
1212Kněžice pokud nestihnem nástup tak prosím omluvitTRRosťa Neuwirth
1313Čikov TROndřej Lukeš
1414Sokolí Sokolí - mužiTRSmejkal Roman
1515Horní Lhotice TRRadek Staněk
1616Chlum TRJakub Procházka
1717Výčapy TRMichal Svoboda
1818Bačice Bačice-Udeřice ATRSDH Bačice-Udeřice
1919Jaroměřice nad Rokytnou TRJakub Procházka
2020Jasenice TRPavel Rosendorf
2121Trstěnice ZNJiří Vacek
2222Bačice Bačice-Udeřice BTRSDH Bačice-Udeřice
2323Petrovice Petrovice BTRJakub Procházka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenná TRJakub Procházka
22Bransouze TRSDH Bransouze
33Myslibořice TRRoman Benda
44Hodov SDH HodovTRMarcela Šulová
55Budišov TRJakub Procházka
66Lhotky Lhotky SportZRKarolína Čechová
77Jaroměřice nad Rokytnou TRJakub Procházka
88Rudíkov TRJakub Procházka
99Častohostice TRTereza Nesibová
1010Petrovice TRJakub Procházka
1111Mihoukovice SDH MihoukoviceTRVostal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice u Prostějova,OL
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.