Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kamenský pohár Kdy: 21. 07. 2018 12:30
Kontakt:   p. Nováček Telefon:  +420776550230
Začátek rezervace: 07. 07. 2018 12:30 Konec rezervace: 21. 07. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenná TRRoman Benda
22Kojatín TRSDH Hodov
34Chlum TRLudvík Tvarůžek
45Nárameč TRAndrea
56Myslibořice TRRoman Benda
67Hodov TRSDH Hodov
78Čechtín TRMarek Vaněk
89Rácovice TROndřej Šťastný
910Příložany TRmichal pekarek
1011Bransouze TRSDH Bransouze
1112Litovany TRRoman Benda
1213Sedlatice AJIVojtěch Šťastný
1317Sedlatice BJIVojtěch Šťastný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stařeč TRSabina Maštalířová
22Nárameč TRAndrea
33Petrůvky TRPavla Pěnčová
44Myslibořice TRRoman Benda
55Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
66Budišov TRMarek Vaněk
77Vladislav TRJan Havlena
88Radonín TRViktorie Vidláková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.