Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Kamenná

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kamenský pohár Kdy: 21. 07. 2018 12:30
Kontakt:   p. Nováček Telefon:  +420776550230
Začátek rezervace: 07. 07. 2018 12:30 Konec rezervace: 21. 07. 2018 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kamenná, Třebíč Roman Benda
2. Kojatín, Třebíč SDH Hodov
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Chlum, Třebíč Ludvík Tvarůžek
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
7. Hodov, Třebíč SDH Hodov
8. Čechtín, Třebíč Marek Vaněk
9. Rácovice, Třebíč Ondřej Šťastný
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11. Bransouze, Třebíč SDH Bransouze
12. Litovany, Třebíč Roman Benda
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Stařeč, Třebíč Sabina Maštalířová
2. Nárameč, Třebíč Andrea
3. Petrůvky, Třebíč Pavla Pěnčová
4. Myslibořice, Třebíč Roman Benda
5. Jakubov u Moravských Budějovic, Třebíč Vendula Vejmelkova
6. Budišov, Třebíč Marek Vaněk
7. Vladislav, Třebíč Jan Havlena
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.