Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: hřiště TJ Sokol Kdy: 06. 07. 2019 13:00
Kontakt:   karlovicesdh@seznam.cz Telefon:  724338307
Začátek rezervace: 06. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 06. 07. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlovice mužiBRJan Urban
22Leskovec nad Moravicí MužiBRErika Jelínková
33Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
55Velké Kunětice JERoman Varga
66Široká Niva BRLucie Čapková
77Břidličná BRJíří Skopal
88Vrbno pod Pradědem ženyBRJendelín Urban
99Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
1010Široká Niva BRLucie Čapková
1111Zátor BRJaromír Wysoglad
1212Velké Kunětice JERoman Varga
1313Stará Ves BRJíří Skopal
1414Leskovec nad Moravicí Ženy BRErika Jelínková
1515Janovice BRJíří Skopal
1616Lipová-lázně JEMilan Smékal
1717Sádek OPDušan Gregořica
1818Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1919Bernartice mužiJEMarek Samolej
2020Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
2121Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
2222Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
2323Suchá Rudná BREdita Barčíková
2424Svoboda OPLukáš Holík
2527Jamnice OPDominik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.