Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Karlovice - II.ročník, 2B Kdy: 06. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Dominika Mikulášková Telefon:  724 338 307
Začátek rezervace: 06. 06. 2017 00:00 Konec rezervace: 06. 07. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
22Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
33Leskovec nad Moravicí mužiBRNikola Škodáková
44Široká Niva BRNikola Škodáková
55Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
66Janovice mužiBRSoňa Kadulová
77Velké Kunětice Muži AJERoman Varga
88Břidličná BRJíří Skopal
99Leskovec nad Moravicí ŽenyBRNikola Škodáková
1010Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1111Široká Niva BRNikola Škodáková
1212Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1313Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1414Janovice ženyBRSoňa Kadulová
1515Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1616Suchá Rudná BRjiři lajmar
1717Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
1818Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
1919Malé Hoštice OPKlára Konečná
2020Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
2121Bílý Potok ženyJEJiří Urban
2222Zátor BRJaromír Wysoglad
2323Vraclávek ženyBRAndy Adamcová
2424Bílý Potok MUŽI BJEJiří Urban
2525Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
2626Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
2727Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
2828Vraclávek mužiBRAndy Adamcová
2929Holčovice MužiBRDavid Sztyper
3030Moravský Beroun BRMichal Klimek
3131Skřipov MužiOPDominik Bohdal
3232Stará Ves BRKarel Gollinarsch
3333Ráječek SUlallin
3434Liptaň mužiBRJan Čech
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.