Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Karolín Kdy: 24. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Daniel Ondra Telefon:  721 117 964
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 23. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karolín KMMartin Ondra
22Dětkovice VYMartin Ondra
33Prchalov BNJMartin Ondra
44Hrabůvka PRMishi
55Zahnašovice KMMishi
66Ludslavice KMMishi
77Hoštice KMMishi
88Pravčice BKMMartin Masař
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Čelechovice na Hané PVMartin Ondra
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Nová Dědina KMMishi
1818Lukov ZLJan
1919Špičky PRŠtěpán Šindler
2020Vrbka KMKryštof Pospíšil
2121Jasenice VSJakub Kopřiva
2222Mladcová ZLRadoslav Gregor
2323Zdounky KMMilan Mach
2424Brusné KMMartin Šťastný
2526Babice VSPetr Korábečný
2627Hlinsko PRPetr Beránek
2750Sulimov KMSvatopluk Minařík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karolín KMMartin Ondra
22Bílovice UHLucie Markusová
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Radkova Lhota PRJan Klimecký
1010Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1111Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1212Hlinsko PRPetr Beránek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.