Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: II.ročník noční soutěžeO POHÁR SKIAREÁLU KAROLINKA Kdy: 18. 08. 2017 21:00
Kontakt:   Vlastimil Gášek Telefon:  603182734
Začátek rezervace: 02. 08. 2017 10:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karolinka Sklárny mužiVSVlastimil Gášek
22Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A muziVSStanislav Gajdůšek
33Ladce ženyILVlastimil Gášek
44Lešná VSHarry
55Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
67Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B muziVSStanislav Gajdůšek
78Podolí VSAleš
89Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
910Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
1011Křekov ZLRoman Vaculčík
1112Dolní Bečva muziVStomas adamek
1213Hovězí mužiVSVlastimil Gášek
1314Francova Lhota muži "B"VSRoman Silvestr
1415Dolní Bečva zenyVStomas adamek
1516Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1617Velké Karlovice mužiVSVlastimil Gášek
1718Horný Kelčov mužiCAVlastimil Gášek
1819Prostřední Bečva mužiVSPavel Růčka
1920Francova Lhota "A"VSMartin Bambuch
2021Beluša PUMartin Hlúbik
2122Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
2223Halenkov ženyVSRenáta Zapalačová
2324Mikulůvka ženyVSVlastimil Gášek
2425Oznice MužiVSSkypy
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.