Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 22. 07. 2017 22:00
Kontakt:   SDH Kašava Telefon:  608857763
Začátek rezervace: 26. 06. 2017 16:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kašava MužiZLJana Hrošová
22Držková MužiZLJana Hrošová
33Vizovice ŽenyZLJana Hrošová
44Loukov ŽenyKMJana Hrošová
55Slušovice ŽenyZLJana Hrošová
66Lukov ŽenyZLMonika Miklová
77Zádveřice mužiZLTomáš Štefanec
88Lukov Muži BZLJan
99Jarošov mužiUHKateřina Kutálková
1010Lukov MužiZLMonika Miklová
1111Slušovice MužiZLJana Hrošová
1212Podkopná Lhota MužiZLJana Hrošová
1313Jarošov ženyUHKateřina Kutálková
1414Vlčková ŽenyZLJana Hrošová
1515Podolí VSAleš
1616Všemina ŽenyZLJana Hrošová
1717Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1818Velká Lhota VSJosef Sabo
1919Dolní Lhota ZLJosef Trčka
2020Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2121Neubuz ZLMichal Kozubík
2222Držková Muži BZLJana Hrošová
2323Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
2424Ublo MužiZLRadek Geržičak
2525Loučka VSOndřej
2626Přílepy KMRadim Kašpárek
2727Trnava ŽenyZLJana Hrošová
2828Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2929Luboměř NJAdam Melichar
3031Trnava MužiZLJana Hrošová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.