Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa Kdy: 23. 06. 2019 12:30
Kontakt:   Neuwirth Rostislav Telefon:  723127796
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 12:30 Konec rezervace: 23. 06. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Čechtín TRMarek Vaněk
24Výčapy ATRMichal Svoboda
35Blatnice TRSDH Blatnice
46Myslibořice TRRoman Benda
57Kouty “P”TRJan Neuman
68Sedlatice AJIVojtěch Šťastný
79Kojatín TRMarie
810Rácovice TROndřej Šťastný
911Kněžice TRRoman Benda
1012Výčapy BTRVít Svoboda
1113Příložany TRMichal Machálek
1214Bransouze TRMartin Caha
1315Sedlatice BJIVojtěch Šťastný
1428Budíkovice TRSDH Budíkovice
1529Čikov TROndřej Lukeš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radonín TRRoman Benda
23Kněžice TRRosťa Neuwirth
34Myslibořice TRRoman Benda
45Kouty TRJan Neuman
56Bačice TRPetra Mezírková
67Budišov TRŽaneta Slabá
78Nárameč TRAndrea
89Petrůvky TRPavla Pěnčová
910Čechtín TRMarek Vaněk
1011Vladislav TRJan Havlena
1112Výčapy TRVít Svoboda
1213Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.