Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár Kdy: 25. 07. 2015 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 07. 2015 20:00 Konec rezervace: 24. 07. 2015 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kobylí BVAntonín Kovářík
22Hrušky BVPetra Bartošová
33Lanžhot BVVít Kaňa
44Moutnice BOJosef Gargula
55Bořetice BVTomáš Bukovský
66Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
77Tvrdonice BBVMarek Gál
88Skalica INASILudovit Vamos
99Hovorany HOPavel Šurýn
1010Poštorná BBVJiri Melion
1111Čeložnice HOAntonín Kovářík
1212Radíkov OLAntonín Kovářík
1313Šťáhlavice PJAntonín Kovářík
1414Pasohlávky BOJaroslav Mandák
1515Velké Pavlovice BVMartin Valenta

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lanžhot BVVít Kaňa
22Tvrdonice BVLucie Mráziková
33Poštorná BVLucie Stiburkova
44Hrušky BVPetra Bartošová
55Hovorany HOMarie Zahrádková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.