Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velká cena MHJ Kdy: 16. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 07. 2016 20:00 Konec rezervace: 15. 07. 2016 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ludslavice KMVladislav Sedlařík
22Sobíšky PRPetr Zatloukal
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Tršice OLCukrblik Babovka
55Chropyně KMVladislav Sedlařík
66Určice PVOndřej Pazdera
77Citov PRJaroslav Medek
88Troubky PRArnošt Matoušek
99Císařov PRLuboš Zatloukal
1010Čechy PRSDH Čechy
1111Rokytnice PRHana Lašáková
1212Henčlov - Přerov VIII PRAdmin Přerovská liga PÚ
1313Kojetín II-Popůvky PRvaša mirvald
1414Kokory PRLibor Daňa
1515Oplocany PRPetr Kadaník
1616Kojetín  PRvaša mirvald
1717Polkovice PRTomáš Mareček
1818Vrchoslavice PVAdmin Přerovská liga PÚ
1920Majetín OLJana Charvátová
2021Doloplazy René BěhalPVRené Běhal
2130Křenovice PRSDH Křenovice

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRTomáš Mareček
22Morkovice KMPavel Krejčí
33Císařov PRLuboš Zatloukal
44Tršice OLCukrblik Babovka
55Kojetín II-Popůvky PRvaša mirvald
66Rokytnice PRHana Lašáková
77Čechy PRSDH Čechy
88Kojetín  PRMartina Partykova
99Počenice KMPavel Kunčar
1010Kojetín II-Popůvky PRvaša mirvald
1111Henčlov - Přerov VIII PRSDH Henčlov ženy
1213Majetín OLJana Charvátová
1314Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
23. 05. Hostěrádky - RešovVY
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.