Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Ryse Kdy: 20. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda Telefon:  736 284 709
Začátek rezervace: 14. 09. 2020 20:00 Konec rezervace: 18. 09. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBLukáš Danda
22Jirkov AJNMAD Matthew
34Březová LIMartina Šámalová
45Horní Měcholupy ABJan Roháč
56Bechov MBMiloslav Tauchman
67Dubenec TUMartínek z Dubence
78Karlinky LIJaroslav Vobecký
89Ploukonice SMnepřihlášen
910Obrubce MBDavid Velát
1011Veselá MBOlda Česák
1112Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1213Olešnice SMLukáš Marek
1314Kamenice Dobšín MBMartin Klimo
1415Košťálov SMTomáš Tulach
1516Krásná Ves MBJan Macoun
1617Jílové u Držkova JNpetra lepicova
1718Tatobity SMVáclav Matura
1819Zlatá Olešnice JNVáclav Matura
1920Jirkov BJNMAD Matthew
2021Frýdštejn JNDaniel Matura
2122Břehy MBPetr Zavrtálek
2223Sychrov MBMichal Kuntoš
2324Malá Skála JNAndrea Vavřichová
2426Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
2527Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
2628Žehrov MBMatěj Hajlich
2729Hradčany LITomáš Marvan
2830Bukovina u Čisté SMRoman Otta
2931Škodějov SMRoman Dolenský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bechov MBMíša Kopáčová
23Sychrov OLEMBAnna
34Veselá SMEliška Novotná
45Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
56Košťálov SMTomáš Tulach
67Sychrov MBAnna
78Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
89Pěnčín JNKateřina Pelcová
910Katusice MBDenisa Boháčková
1011Jeřmanice LISDH Odolenovice
1112Ploukonice SMEliška Bakešová
1213Krásná Ves MBJan Macoun
1314Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1415Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1517Břehy MBTereza Kočová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.