Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Ryse Kdy: 18. 05. 2024 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda Telefon:  736 284 709
Začátek rezervace: 13. 05. 2024 20:00 Konec rezervace: 17. 05. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ploukonice SMJan Drbola
22Krásná Ves MBJenda Macoun
33Bechov MBAleš Pitro
44Pěnčín JNBlanka Kuntošová
55Doubrava MBBlanka Kuntošová
66Třebnouševes JCBlanka Kuntošová
77Dneboh MBBlanka Kuntošová
88Jirkov BJNBlanka Kuntošová
99Březová LIBlanka Kuntošová
1011Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1112Radimovice LIMatěj Bradáč
1213Sychrov MBBlanka Kuntošová
1314Obrubce MBBlanka Kuntošová
1415Tatobity SMBlanka Kuntošová
1516Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
1617Rašín JCBlanka Kuntošová
1718Olešnice SMBlanka Kuntošová
1819Dobšín Kamenice MBBlanka Kuntošová
1920Břehy MBBlanka Kuntošová
2021Velichovky NABlanka Kuntošová
2122Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
2224Drahňovice BNBlanka Kuntošová
2325Sezemice MBOndřej Flanderka
2426Kosmonosy dorostMBZbyněk Habelt
2540Dubenec TUBlanka Kuntošová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
23Olešnice SMMarkéta Marková
34Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
45Sychrov MBBlanka Kuntošová
56Huť JNBlanka Kuntošová
67Ploukonice SMBlanka Kuntošová
78Myštěves HKBlanka Kuntošová
89Malá Skála JNBlanka Kuntošová
910Jeřice JCBlanka Kuntošová
1011Katusice MBBlanka Kuntošová
1112Bratříkov JNBlanka Kuntošová
1213Radimovice LIBlanka Kuntošová
1314Bukovno MBMarie Čubanová
1415Kosmonosy BMBLucie Dlouhá
1516Letohrad - Kunčice CUOEliška Sýkorová
1618Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
1719Břehy MBBlanka Kuntošová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 05. SvobodaOP
25. 05. Dalešice hřiště u JZDTR
25. 05. VeseláMB
25. 05. Světlá HoraBR
25. 05. LitovanyTR
25. 05. BechovMB
25. 05. PlačiceHK
25. 05. Jezeřany-Maršovice, has.hřištěZN
25. 05. NevřeňPS
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Neplachovice, sportovní areálOP
25. 05. Tlumačov - Tréninková plochaDO
26. 05. Hasičský areál MarkvarticeTR
26. 05. BechovMB
26. 05. LibuňJC
26. 05. BystřecUO
26. 05. RadíkovPR
26. 05. Velké KarloviceVS
26. 05. Jezeřany-Maršovice, has.hřištěZN
26. 05. SenetářovBK
26. 05. KrasoniceJI
26. 05. Hřiště RackováZL
26. 05. Planá, stadionTC
26. 05. SvobodaOP
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. JabloňovZR
01. 06. Pasohlávky, fotbalové hřištěBO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
02. 06. Okresní koloUH
02. 06. VítoniceKM
02. 06. BrníčkoSU
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. JabloňanyBK
02. 06. NetínZR
02. 06. VýčapyTR
07. 06. Kněžice - areal SDH za kinemTR
07. 06. LeskovecVS
07. 06. Zátor - fotbalové hřištěBR
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BozkovSM
08. 06. ChotětovMB
08. 06. Černošín, f. hřiště; 2 dráhyTC
08. 06. Počenice - Fotbalové hřištěKM
08. 06. BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚPB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.