Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Ryse Kdy: 23. 05. 2015 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda Telefon:  736284709
Začátek rezervace: 17. 05. 2015 20:00 Konec rezervace: 23. 05. 2015 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Veselá MBOlda Česák
22Košťálov SMHana Jarolímková
33Krásná Ves mužiMBJan Macoun
44Podůlší JCMartin Berger
55Jílové u Držkova JNHana Jarolímková
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Libuň JCJaroslav Kudrnáč
88Mříčná SMBarbora Menšíková
99Dneboh MBLukáš Danda
1010Podůlší béčkoJCMartin Berger
1111Renmotor Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1212Dobšín MBJan Klimo
1313Sychrov MBRadek Kuntoš
1414Bašnice JCKarolína Jonová
1515Mělník Chloumek mužiMEPavel Veselý
1616Jirkov JNMíra Berka
1717Tatobity Bity sportSMVojtěch Růžička
1818Bříšťany JCŠárka
1919Malá Skála JNRadek Havelka
2021Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
2123Pšánky AHKMichaela Malá

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
22Myštěves HKHana Jarolímková
33Libuň JCHana Jarolímková
44Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMonika Klápšťovà
55Borovice MBRadek Kuntoš
66Huť JNPetra Šteyrová
77Břehy MBHana Prokurátová
88Sychrov MBBarbora Křapková
99Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1010Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1111Vitiněves JCAdéla Boukalová
1212Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1313Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1414Jeřmanice LIJan Kühnel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.