Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Ryse Kdy: 20. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda Telefon:  736 284 709
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTMiloš Zeman
22Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
33Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
44Podůlší JCJakub Tomeš
55Smidary HKBlanka Kuntošová
66Chyjice JCTomáš Mikolášek
77Malá Skála JNRadek Havelka
88Dneboh MBBlanka Kuntošová
99Tatobity SMDan Všetečka
1010Kopidlno JCTomáš Mikšík
1111Jablonec nad Jizerou SMBlanka Kuntošová
1212Pšánky HKBlanka Kuntošová
1313Dobšín MBMichal Čermák
1414Kosmonosy BMBBlanka Kuntošová
1515Krásná Ves MBJan Macoun
1616Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1717Obrubce MBBlanka Kuntošová
1818Sychrov MBBarbora Křapková
1922Veselá MBOlda Česák
2023Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
2124Příchovice JNJan Kupka
2225Jirkov JNMíra Berka
2326Košťálov SMTomáš Tulach

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Huť JNBlanka Kuntošová
22Bukovina HKJaromír Rosůlek
33Libuň JCMichaela Malá
44Sychrov MBBarbora Křapková
55Břehy MBHana Prokurátová
66Smidary HKMichaela Malá
77Benešov u Semil SMKateřina Krejčová
88Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
99Krásná Ves MBJan Macoun
1010Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1111Sychrov MMBBarbora Křapková
1212Košťálov SMTomáš Tulach
1313Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1414Borovice MBRadek Kuntoš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.