Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Ryse Kdy: 19. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda Telefon:  +420 736 284 709
Začátek rezervace: 14. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 18. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pšánky HKDan Všetečka
22Jílové u Držkova JNLukáš
33Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
44Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
55Obrubce MBDavid Velát
66Velké Hamry JNBlanka Kuntošová
77Bechov MBMiloslav Tauchman
88Dneboh MBLukáš Danda
99Krásná Ves MBVašek
1010Olešnice SMLukáš Marek
1111Tatobity SMDan Všetečka
1212Jirkov JNMíra Berka
1313Malá Skála JNRadek Havelka
1414Dobšín MBFilip Hájek
1515Veselá MBOlda Česák
1616Košťálov SMLenka Poloprutská
1717Podůlší BéčkoJCLoumis
1818Sychrov MBMichal Kuntoš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libuň JCHana Jarolímková
22Jeřmanice LISDH Odolenovice
33Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
44Malá Skála Béčko JNAndrea Vavřichová
55Sychrov "B"MBBarbora Křapková
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1020Sychrov "A"MBBarbora Křapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.