Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kosořice - finále Kdy: 24. 08. 2019 20:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 08. 2019 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřice JCMichal Odzgan
22Záskalí LIhasici Bezaskovice
33Březová LIMartina Šámalová
44Karlinky LIJaroslav Vobecký
55Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
66Bukovno bukovnoMBVaclav
77Pěnčín JNMarek Mrkvička
88Krásná Ves MBJan Macoun
99Krásná Ves BMBJan Macoun
1010Velké Hamry JNAdam Vít
1111Těpeře JNAdam Vít
1212Příchovice JNPetra Černá
1313Hradčany LITomáš Marvan
1414Škodějov SMRoman Dolenský
1515ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNikola Doležalová
1616Chyjice JCZdeněk Tejchman
1717Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
1818Bechov MBMiloslav Tauchman
1919Jeřmanice LIJan Kühnel
2020Odolenovice JNJan Macháček
2121Mělník BlataMEDominika Pecháčková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice JNDavid Beránek
22Zlatá Olešnice JNPetra Černá
33Mělník BlataMEDominika Pecháčková
44Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
55Jeřmanice LIKristýna Matějková
66ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNikola Doležalová
77Bechov MBTadeáš Odstrčilík
88Raspenava LILuboš Roušal
99Břehy MBNikola Šnýdrová
1010Kosořice MBMartina Hrušková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostroměř JCZdeněk Tejchman
22Smržovka ženyJNPetra Engelová
33Bystřice JCMichal Odzgan
44Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
55Záskalí LIhasici Bezaskovice
66Smržovka mužiJNPetra Engelová
77Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
88Dalešice JNDavid Beránek
99Dalešice ženyJNDavid Beránek
1010Těpeře JNAdam Vít
1111Příchovice JNPetra Černá
1212Hradčany LITomáš Marvan
1314Lažany LIEduard Dvořák
1415Škodějov SMRoman Dolenský
1516Chyjice JCZdeněk Tejchman
1617Roztoky u Semil SMFNC
1718Jeřmanice LIJan Kühnel
1819Dolní Sytová SMJiří Buchar
1920Odolenovice JNJan Macháček
2021Bechov MBMiloslav Tauchman
2122Mělník BlataMEDominika Pecháčková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.