Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče Kdy: 14. 09. 2019 09:00
Kontakt:   Jiří Cerman Telefon:  605821192
Začátek rezervace: 09. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 13. 09. 2019 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady MBTomáš Oudrnický
22Bechov AMBMiloslav Tauchman
33Kosořice MBMartina Hrušková
44Dobšín MBLucie Křivská
55Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
66Hrdlořezy MBMichal Čermák
77Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
88Chudíř MBPetr Melčák
99Žehrov MBMatěj Hajlich
1010ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
1111Obruby MBDalibor Musil
1212Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
1313Petkovy MBMonika Pokorná
1414Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
1515Doubravička MBPetr Šifta
1617Smilovice MBLucie Šantínová
1718Plazy MBZdeněk Tůma

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBTadeáš Odstrčilík
22Petkovy MBMonika Pokorná
33Kosořice MBMartina Hrušková
44Bítouchov MBJana Zelenková
55Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
66Nová Ves u Bakova MBJana Hašková
77ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
88Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
99Veselá MBKristýna Sznapková
1010Chudíř MBPetr Melčák
1111Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
1212Dobšín MBLucie Křivská
1313Smilovice MBLucie Šantínová
1417Sukorady MBJaroslav Peča
1518Veselá MBKristýna Sznapková
1619Plazy MBZdeněk Tůma
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.