Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 10. kolo FNC - finále Kdy: 23. 09. 2017 19:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 23. 09. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Březová LIJirka Havlík
33Bechov MBMiloslav Tauchman
44Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
55Jílové u Držkova JNTomáš Palme
66Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
77Chyjice JCDavid Hrdý
88Košťálov SMTomáš Tulach
99Frýdštejn JNMartin Bušek
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Velké Hamry JNMAD Matthew
1212Pěnčín JNMAD Matthew
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
1515Doubravička MBPetr Šifta
1616Ledce MBJan Fuksa
1717Janův Důl LIHonza Mašek
1818Bystřice BysriceJCDavid Hrdý
1919Hradčany LITomáš Najman
2020Příchovice JNJan Kupka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBJan Macoun
22Příchovice JNPetra Černá
33Košťálov SMTomáš Tulach
48Raspenava LILuboš Roušal
510Zlatá Olešnice JNPetra Černá

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice JNDavid Beránek
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBJan Macoun
44Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
55Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
66Smržovka JNJan Sajewicz
77Škodějov SMRoman Dolenský
88Velké Hamry JNMAD Matthew
99Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Chyjice JCDavid Hrdý
1212Sukorady JCAles Rozum
1313Doubravička MBPetr Šifta
1414Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1616Janův Důl LIHonza Mašek
1717Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1818Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1919Bystřice BystriceJCDavid Hrdý
2020Příchovice JNJan Kupka
2122Ostroměř JCZdeněk Tejchman
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.