Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Košťálovský pohár Kdy: 19. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková Telefon:  732 566 239
Začátek rezervace: 13. 09. 2021 20:00 Konec rezervace: 17. 09. 2021 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBOndřej Jirčák
22Břehy MBPetr Zavrtálek
33Obrubce MBDavid velát
44Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
55Jirkov AJNBlanka Kuntošová
66Bechov MBBlanka Kuntošová
77Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Desná III JNBlanka Kuntošová
1010Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
1111Tatobity SMBlanka Kuntošová
1212Karlinky LIBlanka Kuntošová
1313Sychrov MBBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
1616Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
1717Olešnice SMBlanka Kuntošová
1818Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1919Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
2021Košťálov SMBlanka Kuntošová
2122Březová LIJakub Švarc
2223Žehrov MBMatěj Hajlich
2324Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNMiroslav Lang
24Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
35Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
46Bratříkov JNBlanka Kuntošová
57Sychrov MBBlanka Kuntošová
68Bechov MBBlanka Kuntošová
79Katusice MBBlanka Kuntošová
810Olešnice SMBlanka Kuntošová
911Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1012Břehy MBBlanka Kuntošová
1113Jeřmanice LIKristýna Matějková
1214Krásná Ves MBMarkéta Medviďová
1330Košťálov SMBlanka Kuntošová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.