Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Košťálovský pohár Kdy: 16. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková Telefon:  +420 732 566 239
Začátek rezervace: 10. 09. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Koberovy JNTomáš Mašek
22Velké Hamry JNMAD Matthew
33Veselá MBOlda Česák
44Obrubce MBDavid Velát
55Břehy MBPetr Zavrtálek
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Tatobity SMmarek bárta
88Těpeře JNMAD Matthew
99Olešnice SMLukáš Marek
1010Obrubce MBDavid Velát
1111Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1212Jirkov JNMíra Berka
1313Krásná Ves MBJan Macoun
1414Dobšín MBFilip Hájek
1515Dneboh MBOndřej Jirčák
1616Sychrov MBBarbora Křapková
1717Malá Skála JNRadek Havelka
1818Pšánky HKJakub Doskočil
1925Jílové u Držkova JNLukáš
2029Podůlší BeckoJCLoumis
2130Zlatá Olešnice JNMichal Čermák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIIveta
22Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
33Kosmonosy MBJan Macoun
44Sychrov BMBBarbora Křapková
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Ploukonice SMEliška Bakešová
77Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
89Libuň JCHana Jarolímková
910Sychrov AMBBarbora Křapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.