Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Kostelec Kdy: 10. 08. 2019 10:00
Kontakt:   sdh.kostelec@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 27. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 10. 08. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec MužiTCPavel Krchlebak
22Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
33Křenovy mužiDOMartin Hosl
44Strýčkovice mužiDOMarika Součková
55Ves Touškov PJRoman Baloun
66Srbice mužiDOKateřina Komancová
77Hradec PJZdeněk Horák
88Štítary ŽenyDODenis Balounová
99Horní Metelsko DOTomáš Zverka
1010Strýčkovice ženyDOMarika Součková
1111Stříbro TCRoman Jarabica
1212Všekary DOSDH Všekary
1313Srbice ženyDOKateřina Komancová
1414Hradec ženyPJTomáš Zverka
1515Hadrava Muži KTTomáš Marný
1616Štítary mužiDOMichaela Koptíková
1717Honezovice PJSDH Honezovice
1818Kostelec ženyTCPavel Pechát
1919Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
2020Bolkov PJVladimír Štýs
2121Hadrava Ženy KTTomáš Marný
2222Honezovice ženyPJSDH Honezovice
2323Oprechtice ŽenyDOSimona Vlasáková
2424Bor mužiTCOlga Bahenská
2525Kostelec muži BTCPavel Pechát
2626Mračnice DOVIKTOR Bosak
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.