Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 8. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 21. 09. 2019 08:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 09. 2019 08:00 Konec rezervace: 21. 09. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Břežany PZJan Trachta
22Ratenice KOJan Čáslava
33Dolní Měcholupy ABLída Voslářová
44Radovesnice I KOMarek Jandák
55Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
66Třebovle KOMarkéta Dvořáková
77Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
88Popovičky PHJaroslav Švehla
99Bulánka KOPetr Starý
1010Ovčáry KOLída Voslářová
1111Klučov AKOZdeněk Měřička
1212Klučov BKOZdeněk Měřička
1313Velenka NBDavid Samek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Měcholupy ABLída Voslářová
22Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
33Třebovle KOMarkéta Dvořáková
44Úvaly PHAlena Tesařová
55Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
66Rostoklaty KOSimona Vavreková
77Klučov KOZdeněk Měřička
88Popovičky PHJaroslav Švehla
910Kšely KOLída Voslářová
1011Ovčáry KOLída Voslářová
1112Zásmuky KOLída Voslářová
1213Velenka NBDavid Samek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratenice KOJan Čáslava
22Dobré Pole KOMartina Nováková
33Nové Jirny PHLída Voslářová
44Rostoklaty KOSimona Vavreková
55Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
66Křížkový Újezdec PHJaroslav Švehla
77Ovčáry KOLída Voslářová
88Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
99Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratenice KOJan Čáslava
22Dobré Pole KOMartina Nováková
33Zibohlavy mladší žáci Zibohlavy AKOPetr Beneš
44Zibohlavy mladší žáci, Zibohlavy BKOPetr Beneš
55Nové Jirny PHLída Voslářová
66Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
77Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
88Rostoklaty KOSimona Vavreková
99Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
1010Rostoklaty BKOSimona Vavreková
1111Kšely KOLída Voslářová
1212Ovčáry AKOLída Voslářová
1313Ovčáry BKOLída Voslářová
1414Klučov AKOZdeněk Měřička
1515Klučov BKOZdeněk Měřička
1616Klučov CKOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebovle KOMarkéta Dvořáková
22Rostoklaty KOSimona Vavreková
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
44Ovčáry KOLída Voslářová
55Ovčáry BKOLída Voslářová
66Doubek APHLída Voslářová
77Doubek BPHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratenice KOJan Čáslava
22Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
33Lány RAMiroslav Brtna
44Nové Jirny PHLída Voslářová
55Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
66Kšely KOLída Voslářová
77Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely M, SŽKOLída Voslářová
22Lány Mladší starsi zaciRAMiroslav Brtna
33Ovčáry MŽ CKOLída Voslářová
44Horní Kruty KOjarda
55Zásmuky SŽ, dorostKOLída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.