Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: "O pohár SDH Kožichovice" Kdy: 30. 06. 2019 09:00
Kontakt:   SDH Kožichovice Telefon:  724410131
Začátek rezervace: 08. 05. 2019 09:00 Konec rezervace: 28. 06. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Markvartice staršíTRMarta Nováková
22Domamil TRJaroslav Bajer
33Lipník staršíTRMarta Nováková
44Markvartice mladšíTRMarta Nováková
55Domamil TRJaroslav Bajer
66Čechtín mladšíTRMarta Nováková
77Lipník mladšíTRMarta Nováková
88Kněžice mladšíTRKarolína Salátová
99Čechtín staršíTRMarta Nováková
1010Kožichovice staršíTRMarta Nováková
1111Předín Mladší ATRVlasta Hons
1212Kněžice staršíTRKarolína Salátová
1313Kožichovice mladšíTRMarta Nováková
1414Předín Mladší BTRVlasta Hons
1517Výčapy st, ATRVít Svoboda
1618Budíkovice mladší BTRErika Antošková
1719Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
1820Výčapy ml, ATRVít Svoboda
1921Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2022Budíkovice mladší ATRErika Antošková
2123Výčapy st,BTRVít Svoboda
2224Budíkovice starší TRErika Antošková
2325Mihoukovice mladšíTRVostal
2426Výčapy ml,BTRVít Svoboda
2527Štěměchy TRMichal Šilhavý
2628Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
2729Štěměchy TRMichal Šilhavý
2830Mihoukovice staršíTRVostal
2931Štěměchy TRMichal Šilhavý
3032Rokytnice nad Rokytnou staršíTRMarta Nováková
3134Štěměchy TRMichal Šilhavý
3235Rokytnice nad Rokytnou mladšíTRMarta Nováková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.