Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: noční soutěž 2B Kdy: 06. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Petr Zmeškal Telefon:  776 195 472
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 06. 07. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Cholina OLSabina Hájíčková
33Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
44Cholina OLPatrik Maksant
55Měrotín OLPatrik Studeny
66Ludéřov OLMilan Husička
77Krasice PVAlča Buriánková
88Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
99Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
1010Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Střelice OLMartin Gazárek
1212Bílovice Ženy BPVJana Vinklerová
1313Blatec OLEva Sahligerová
1414Radíkov OLDejv Tietze
1515Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1616Domamyslice PVJakub Hlavinka
1717Sobotín SUAdéla Blažková
1818Břidličná BRJaromir Pavlik
1919Haňovice ženyOLLukáš Hampl
2020Loučany OLTomáš Hlavinka
2121Náměšť na Hané OLPavla Menšíková
2222Dub nad Moravou OLJiří Puchýř
2323Grygov OLAdam Dvorský
2424Nenakonice OLJan Indrák
2525Svésedlice OLJiří Dvořák
2626Niva PVTomáš Růžička
2727Vojnice OLTereza Košůtková
2828Krasice PVTomáš Petržela
2929Čelechovice na Hané PVJana Petrželová
3030Mladeč OLMiroslav Mlčoch
3131Krasice PVBarča Burešová
3232Svésedlice OLMarkéta Bečáková
3333Svésedlice pavlov-vyberOLRadek Vyhnal
3434Droždín ChvádrožOLIveta Pírková
3535Soběsuky PVPetr Zmeškal
3636Otinoves PVKarolína Burešová
3737Velká Bystřice OLMichael Vařeka
3838Mladeč ženyOLKarolína Studená
3939Velký Týnec OLJan Jeřábek
4040Třeština SULadislav Plechatý
4141Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
4242Štíty SUFilip Krňávek
4343Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4444Dolní Libina SUAdriana Šulcová
4545Dolany OLNicol Pospíšilová
4646Lukov ZLLucie Smékalová
4747Bezděčí u Trnávky SYPavla Komoňová
4848Olšany u Prostějova PVPetr Fiala
4949Kosov ŽenySUPavla Hrochová
5050Velký Týnec OLPetra
5151Bezděčí u Trnávky SYJana Komoňová
5252Kosov SUsdh kosov
5353Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
5454Alojzov PVStanislav Režný
5555Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
5656Alojzov PVAneta
5757Lesnice ženySUVíťa
5858Velká Bystřice velka bystriceOLvojtech majer
5959Sobíšky PRJiří Kočař
6060Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
6161Kokory PRLibor Daňa
6262Janovice BRpetr boxan
6363Otinoves PVRoman Klech
6465Blatec OLJitka Hrabalová
6566Maršíkov SUBarbora Vaculíková
6670Soběsuky ženy BPVMichaela Vystavělová
6774Myslechovice OLMilan Gallo
6877Určice PVvaša mirvald
6978Oplocany BETAPRJana Bitalová
7079Náklo MeziceOLZdeněk Holický
7180Lukov ZLTomas Nedbálek
7283Bludov SUPatrik Mikulica
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.