Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Krasonice Kdy: 20. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Pivonka Telefon:  608626015
Začátek rezervace: 06. 05. 2018 13:00 Konec rezervace: 20. 05. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Police TRPavel
24Mikulovice ZNMichal Urbánek
35Blatnice TRSDH Blatnice
46Sedlejov JIPavla Pospíchalová
57Černín ZNJiří Veselý
68Únětice 1911PJPetr Skala
79Mladoňovice TRPavel Urbánek
810Příložany TRmichal pekarek
911Čechtín TRMarek Vaněk
1012Bítovánky TRJakub Navratil
1113Sedlatice JIMartin Běhounek
1214Drahňovice BNFilip Košata
1315Střížov JIPetr Kabátek
1416Žirovnice PEjakub
1517Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1618Batelov JIJan Štok
1719Třebelovice TRJosef Bulíček
1820Hornice TRAleš Bobu
1924Sedlatice BJIMartin Běhounek
2025Mysletice JIStanislav Dolský
2126Dešná BJHAleš Coufal
2228Olešná HBPavel Kos
2329Oponešice TRJosef Navrátil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JIPavla Pospíchalová
22Olešná HBTereza Pešoutová
33Kostníky TRDankaKa
45Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
56Petrůvky TRPavla Pěnčová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.