Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Krasonice Kdy: 20. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Pivonka Telefon:  608626015
Začátek rezervace: 06. 05. 2018 13:00 Konec rezervace: 20. 05. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Police TRPavel
24Mikulovice ZNMichal Urbánek
35Blatnice TRSDH Blatnice
46Sedlejov JIPavla Pospíchalová
57Černín ZNJiří Veselý
68Únětice 1911PJPetr Skala
79Mladoňovice TRPavel Urbánek
810Příložany TRmichal pekarek
911Čechtín TRMarek Vaněk
1012Bítovánky TRJakub Navratil
1113Sedlatice JIMartin Běhounek
1214Drahňovice BNFilip Košata
1315Střížov JIPetr Kabátek
1416Žirovnice PEjakub
1517Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1618Batelov JIJan Štok
1719Třebelovice TRJosef Bulíček
1820Hornice TRAleš Bobu
1924Sedlatice BJIMartin Běhounek
2025Mysletice JIStanislav Dolský
2126Dešná BJHAleš Coufal
2228Olešná HBPavel Kos
2329Oponešice TRJosef Navrátil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JIPavla Pospíchalová
22Olešná HBTereza Pešoutová
33Kostníky TRDankaKa
45Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
56Petrůvky TRPavla Pěnčová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. PěnčínPV
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
25. 08. KosořiceMB
25. 08. TichovZL
26. 08. Na koupališti, SlepoticePA
26. 08. LanšperkUO
26. 08. TvarožnáBO
26. 08. SychotínBK
26. 08. KatovZR
26. 08. StařečTR
26. 08. Budeč, hasičské hřištěJH
26. 08. Komárov, hasičský areálOP
01. 09. Dolní Vilémovice - parkTR
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. PetroviceTR
01. 09. KarlinkyLI
01. 09. Bílý PotokJE
01. 09. ŠtítaryDO
01. 09. Nová Ves u SvětléHB
01. 09. HlubočkyOL
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. KomárovPA
01. 09. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
01. 09. KarolínKM
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Skalica -Františkánská záhradaSI
01. 09. hřiště SoběsukyKM
01. 09. Areál SK HrachovecVS
01. 09. BohumilicePT
01. 09. Chvalovice, sportovní areálZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.