Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Krasonice Kdy: 20. 05. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Pivonka Telefon:  608626015
Začátek rezervace: 06. 05. 2018 13:00 Konec rezervace: 20. 05. 2018 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Police TRPavel
24Mikulovice ZNMichal Urbánek
35Blatnice TRSDH Blatnice
46Sedlejov JIPavla Pospíchalová
57Černín ZNJiří Veselý
68Únětice 1911 1911PJPetr Skala
79Mladoňovice TRPavel Urbánek
810Příložany TRmichal pekarek
911Čechtín TRMarek Vaněk
1012Bítovánky TRJakub Navratil
1113Sedlatice JIMartin Běhounek
1214Drahňovice BNFilip Košata
1315Střížov JIPetr Kabátek
1416Žirovnice PEjakub
1517Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1618Batelov JIJan Štok
1719Třebelovice TRJosef Bulíček
1820Hornice TRAleš Bobu
1924Sedlatice BJIMartin Běhounek
2025Mysletice JIStanislav Dolský
2126Dešná BJHAleš Coufal
2228Olešná HBPavel Kos
2329Oponešice TRJosef Navrátil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JIPavla Pospíchalová
22Olešná HBTereza Pešoutová
33Kostníky TRDankaKa
45Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
56Petrůvky TRPavla Pěnčová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.