Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Krasonice Kdy: 23. 06. 2019 09:30
Kontakt:   Petr Pivonka Telefon:  608626015
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 23. 06. 2019 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava TRJakub Halouzka
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Moravany PAHonza Adamec
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
3030Krásná Ves MBJan Macoun
3131Nevřeň PSJícháč
3232Čechtín TRLibor Tvarůžek
3333Prchalov BNJJakub Adámek
3434Dolní Němčice JHMirek Havlík
3535Kynice HBTomáš Francl
3636Čechtín TRMarek Vaněk
3737Krasonice JILukáš Pivonka
3838Zderaz CCRJan Tměj
3939Dobronice u Chýnova TApavel
4040Český Rudolec JHJan Dušek
4141Černín ZNJiří Veselý
4242Český Rudolec JHTomáš Vlček
4343Frýdštejn JNMartin Bušek
4444Hornice TRAleš Bobu
4545Dešná BJHAleš Coufal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Nevcehle JISabina Maštalířová
88Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
99Nepomuky UOKateřina Krudencová
1010Benetice TRPetr Krejčí
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Budišov TRŽaneta Slabá
1313Malé Hoštice OPKlára Konečná
1414Petrůvky TRPavla Pěnčová
1516Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1617Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.