Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Desátá Krchlebská káď Kdy: 20. 07. 2019 12:00
Kontakt:   sdh.krchleby@gmail.com Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krchleby MužiDOPavel Krchlebak
22Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
33Strýčkovice mužiDOMarika Součková
44Srbice mužiDOKateřina Komancová
55Bolkov PJduchy tom
66Ves Touškov PJRoman Baloun
77Křenovy mužiDOMartin Hosl
88Hradec PJZdeněk Horák
99Pasečnice MužiDOPetr Příbek
1010Srbice ženyDOKateřina Komancová
1111Strýčkovice ženyDOMarika Součková
1212Hadrava ŽenyKTTomáš Marný
1313Štítary mužiDOMiroslav Žáček
1414Honezovice ŽenyPJVendula Oberajtrová
1515Kostelec mužiTCjosef simek
1616Hradec ženyPJAneta Píchová
1717Štítary ženyDOMiroslav Žáček
1818Hadrava MužiKTTomáš Marný
1919Kostelec ženyTCjosef simek
2020Zichov mužiDOJosef Šnirc
2121Zichov ženyDOJosef Šnirc
2222Štítary muži BDOMiroslav Žáček
2323Všekary DOSDH Všekary
2424Hrabice PTTlumič
2525Poděvousy DOAnděla Mašková
2626Hradec muži BPJAneta Píchová
2740Oplot mužiPJMarika Součková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.