Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hořiny Kdy: 26. 05. 2019 11:00
Kontakt:   sdh.krenovy@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovy MužiDOPavel Krchlebak
22Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
33Strýčkovice mužiDOMarika Součková
44Ves Touškov PJRoman Baloun
55Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
66Oplot mužiPJMarika Součková
77Štítary MužiDODenis Balounová
88Hradec Muži PJZdeněk Horák
99Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1010Strýčkovice ženyDOMarika Součková
1111Kostelec mužiTCPavel Pechát
1212Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
1313Štítary ŽenyDODenis Balounová
1414Všekary DOSDH Všekary
1515Vidice MužiDOTereza Voráčová
1616Kostelec ženyTCPavel Pechát
1717Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
1818Nevřeň #pětdevětPSJícháč
1919Hadrava KTTomáš Marný
2020Štítary Muži BDODenis Balounová
2121Srbice mužiDOKateřina Komancová
2222Oprechtice ženyDOVáclav Pejsar
2323Čelákovy PJJiří Böhm
2424Honezovice ŽenyPJVendula Oberajtrová
2525Kostelec BTCjosef simek
2626Bolkov PJVladimír Štýs
2727Srbice ženyDOKateřina Komancová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.