Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Křenovy

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Hořiny Kdy: 27. 05. 2018 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 27. 05. 2018 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Křenovy, MužiDomažlice Pavel Krchlebak
2. Srbice, ZenyDomažlice Denis Balounová
3. Horní Metelsko, mužiDomažlice Tomáš Zverka
4. Krchleby, Domažlice Pavel Krchlebak
5. Ves Touškov, Plzeň-jih Miroslav Baloun
6. Strýčkovice, MužiDomažlice Marika Součková
7. Honezovice, ŽenyPlzeň-jih Vendula Oberajtrová
8. Oplot, MužiPlzeň-jih Marika Součková
9. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
10. Srbice, MuziDomažlice Denis Balounová
11. Strýčkovice, ŽenxDomažlice Marika Součková
12. Všekary, Domažlice SDH Všekary
13. Štítary, ZenyDomažlice Denis Balounová
14. Kostelec, MužiTachov Pavel Pechát
15. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
16. Štítary, muži ADomažlice Miroslav Žáček
17. Stříbro, Tachov Roman Jarabica
18. Kostelec, ŽenyTachov Pavel Pechát
19. Lisov, Plzeň-jih Zdeněk Horák
20. Štítary, muži, BDomažlice Miroslav Žáček
21. Oprechtice, ženyDomažlice Václav Pejsar
22. Březí, ŽenyDomažlice Jakub Kabourek
23. Pasečnice, mužiDomažlice Petr Příbek
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Hradec, MužiPlzeň-jih Zdeněk Horák
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32. Oprechtice, mužiDomažlice Václav Pejsar
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.