Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 4. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 03. 06. 2017 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2017 07:00 Konec rezervace: 03. 06. 2017 07:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radovesnice I KOMarek Jandák
22Horní Měcholupy ABJiří Markuci
33Křížkový Újezdec PHKarel K
44Ratenice KOJan Čáslava
55Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
66Zásmuky KOLibor Skala
77Horní Kruty KOLída Voslářová
88Klučov KOZdeněk Měřička
99Lojovice PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHKarel K
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
33Zásmuky KOLibor Skala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHKarel K
22Ovčáry KOGabriela Hovorková
33Sloup PZBaďa
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
55Klučov KOZdeněk Měřička
66Zásmuky KOLibor Skala
77Kolovraty ABLída Voslářová
88Lojovice PHLída Voslářová
99Říčany PHLída Voslářová
1010Svojšovice PHLída Voslářová
1111Psáry PZLída Voslářová
1212Modletice PHPetra Skružná
1313Struhařov PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ovčáry AKOGabriela Hovorková
22Ovčáry BKOGabriela Hovorková
34Sloup APZBaďa
45Sloup BPZBaďa
56Sloup CPZBaďa
67Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
78Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
89Rostoklaty KOKarel K
910Psáry PZLída Voslářová
1011Popovičky PHLída Voslářová
1112Říčany PHLída Voslářová
1213Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1314Svojšovice APHLída Voslářová
1415Svojšovice BPHLída Voslářová
1516Lojovice PHLída Voslářová
1617Modletice APHPetra Skružná
1718Modletice BPHPetra Skružná

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
22Rostoklaty KOKarel K
33Doubek PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABJiří Markuci
22Křížkový Újezdec PHKarel K
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
46Lojovice PHLída Voslářová
57Modletice PHLída Voslářová
67Svojšovice PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tuchoraz MŽ, SŽ, DKOLída Voslářová
22Rožmitál pod Třemšínem ŽPBLibuše Poláková
33Poříčany KOAneta Nouzovská
44Ovčáry Muži, ženy A,B, přípravkaKOGabriela Hovorková
55Dobré Pole KOIveta Rysova
66Ratenice MŽ, SŽKOJan Čáslava
77Rožmitál pod Třemšínem MPBJiří Morávek
88Třebovle ženy A,B, ml.žáci A,B, přípravka, st. žáci, dorostKOMartin Kirlík
99Klučov ženy, ml. žáci A,B, dorostKOZdeněk Měřička
1010Pňov MužiNBTomáš Tůma
1111Kšely MŽ * SŽ * D A,B * MKOLída Voslářová
1212Zásmuky MŽKOLída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.