Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Kšely

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 25. 05. 2019 08:30
Kontakt:   Jaroslav Hýna Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 05. 2019 08:30 Konec rezervace: 25. 05. 2019 08:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Horní Měcholupy, Hlavní město Praha Kateřina Aulická
2. Třebovle, Kolín Markéta Dvořáková
3. Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
4. Ratenice, Kolín Jan Čáslava
5. Kšely, Kolín Lída Voslářová
6. Radovesnice I, Kolín Marek Jandák
7. Klučov, AKolín Zdeněk Měřička
8. Klučov, BKolín Zdeněk Měřička
9. Bulánka, Kolín Petr Starý
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Horní Měcholupy, Hlavní město Praha Kateřina Aulická
2. Miškovice, Hlavní město Praha Lída Voslářová
3. Třebovle, Kolín Markéta Dvořáková
4. Zásmuky, Kolín Karel Novák
5. Kšely, Kolín Lída Voslářová
6. Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Dobré Pole, Kolín Iveta Rysova
2. Rostoklaty, Kolín Simona Vavreková
3. Cerhenice, Kolín Ladislav Špinar
4. Křížkový Újezdec, Praha-východ Jaroslav Švehla
5. Ovčáry, Kolín Gabriela Hovorková
6. Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
7. Ratenice, Kolín Jan Čáslava
8. Zásmuky, Kolín Karel Novák
9. Nové Jirny, Praha-východ Jan
10. Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Dobré Pole, Kolín Iveta Rysova
2. Rostoklaty, Kolín Simona Vavreková
3. Cerhenice, Kolín Ladislav Špinar
4. Zibohlavy, mladší žáci Zibohlavy AKolín Petr Beneš
5. Zibohlavy, mladší žáci, Zibohlavy BKolín Petr Beneš
6. Ovčáry, AKolín Gabriela Hovorková
7. Ovčáry, BKolín Gabriela Hovorková
8. Třebovle, AKolín Markéta Dvořáková
9. Třebovle, BKolín Markéta Dvořáková
10. Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
11. Ratenice, Kolín Jan Čáslava
12. Kšely, Kolín Lída Voslářová
13. Nové Jirny, Praha-východ Jan
14. Klučov, AKolín Zdeněk Měřička
15. Klučov, BKolín Zdeněk Měřička
16. Klučov, CKolín Zdeněk Měřička
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Doubek, APraha-východ Veronika Loblova
2. Doubek, BPraha-východ Veronika Loblova
3. Rostoklaty, Kolín Simona Vavreková
4. Rostoklaty, BKolín Lída Voslářová
5. Ovčáry, AKolín Gabriela Hovorková
6. Třebovle, Kolín Markéta Dvořáková
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Horní Měcholupy, Hlavní město Praha Kateřina Aulická
2.Lány, Rakovník Miroslav Brtna
3.Kostelec nad Černými Lesy, Kolín Šárka Žylová
4.Zásmuky, Kolín Karel Novák
5.Kšely, Kolín Lída Voslářová
6.Nové Jirny, Praha-východ Jan
7.Klučov, Kolín Zdeněk Měřička
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Dolní Měcholupy, ženyHlavní město Praha Lída Voslářová
2.Horní Kruty, Kolín jarda
3.Dolní Břežany, mužiPraha-západ Jan Trachta
4.Ovčáry, muži, ženy, ml.žáci CKolín Gabriela Hovorková
5.Kšely, SŽKolín Lída Voslářová
6.Lány, MŽ, SŽRakovník Lída Voslářová
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.