Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kunčický pohár Kdy: 02. 06. 2012 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr Telefon:  774183351
Začátek rezervace: 02. 06. 2012 20:00 Konec rezervace: 02. 06. 2012 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Jasenice VSTomáš Valda
24Lhotky ZRTomáš Valda
35Únětice PJTomáš Valda
46Vrbětice ZLTomáš Valda
57Lipová PVTomáš Valda
68Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Valda
79Neplachovice OPTomáš Valda
810Olšovec PRTomáš Valda
911Petrovice BTRTomáš Valda
1012Sedlatice JITomáš Valda
1113Letohrad - Kunčice BUOTomáš Valda
1214Trnava TRTomáš Valda
1315Plumlov PVTomáš Valda
1416Velké Hoštice OPTomáš Valda
1517Maršovice ZRTomáš Valda
1618Pustkovec OVTomáš Valda
1719Vacenovice HOTomáš Valda
1820Nevcehle JITomáš Valda
1921Žernovník BKTomáš Valda
2022Chrášťany LTTomáš Valda
2123Sychotín BKTomáš Valda
2224Lavičky ZRTomáš Valda
2325Horní Poříčí BKTomáš Valda
2426Jinolice JCTomáš Valda
2527Stará Říše JITomáš Valda
2628Výčapy TRTomáš Valda
2729Bašnice JCTomáš Valda
2830Bříšťany JCTomáš Valda
2931Bolatice OPTomáš Valda
3032Benetice TRTomáš Valda
3133Letohrad - Orlice UOTomáš Valda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTTomáš Valda
22Nevcehle JITomáš Valda
33Radíkov PRTomáš Valda
45Vitiněves JCTomáš Valda
56Výčapy TRTomáš Valda
67Sychotín BKTomáš Valda
78Olší BOTomáš Valda
89Ždírec nad Doubravou HBTomáš Valda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.