Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kunčický pohár Kdy: 08. 06. 2013 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr Telefon:  774183351
Začátek rezervace: 25. 05. 2013 20:00 Konec rezervace: 08. 06. 2013 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Poříčí BKTomáš Valda
22Čeperka NPATomáš Valda
33Dolní Přím HKTomáš Valda
44Čeperka Čeperka PPAMartin Balvín
55Bystřec AUOTomáš Valda
66Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Výčapy TRHonza Adamec
99Horní Radechová BNATomáš Valda
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Pasohlávky BOHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Maršovice ZRHonza Adamec
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Velichovky NAHonza Adamec
2323Havlovice TUAleš Hejna
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Stará Říše JIHonza Adamec
2727Bystřec BUOTomáš Valda
2828Chrášťany LTTomáš Valda
2929Pšánky AHKTomáš Valda
3030Trnava TRTomáš Valda
3131Podůlší BJCTomáš Valda
3232Trnov RKJiří Hrdinka
3333Velký Třebešov NAHonza Pajer
3434Semechnice RKLukáš Žid
3535Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
3636Letohrad - Orlice UOMartin Valda
3737Střezetice HKTomáš Valda
3838Bašnice JCMilan Novotný
3939Pšánky BHKTomáš Valda
4040Jankov BNPavel Hrubý
4141Roudnice HKPatrik Novák
4242Dolní Čermná UOMartin Prachař
4343Myštěves HKJosef Vašina
4444Čikov TROndřej Lukeš
4545Letohrad - Orlice BUOMartin Valda
4646Dlouhá Ves ARKMartin Bodlák
4747Bošín UOFerda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKTomáš Valda
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov PRHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Ždírec nad Doubravou HBTomáš Valda
66Sychotín BKHonza Adamec
77Letohrad - Kunčice UOTomáš Valda
88Dolní Přím HKJiří Hrdinka
99Olší BOLucie Pilátová
1010Petrůvky TRRenáta Pavlusiková
1111Roudnice HKPatrik Novák
1212Letohrad - Orlice UOTomáš Valda
1313Česká Rybná UOTomáš Valda
1430Libňatov TUVeronika Borůvková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.