Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Kunovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Putovní pohár Kunovic Kdy: 28. 04. 2019 11:00
Kontakt:   Zbyněk Vávra Telefon:  603342114
Začátek rezervace: 14. 04. 2019 18:00 Konec rezervace: 27. 04. 2019 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Tupesy, Uherské Hradiště Radek Filípek
2. Vésky, BUherské Hradiště Tomáš Brhlík
3. Mistřice, Uherské Hradiště Petr Kropáč
4. Hrabůvka, Přerov Honza
5. Lukov, Zlín Jan
6. Jarošov, Uherské Hradiště Petr Kropáč
7. Chvalnov, Kroměříž Daniel Šušlík
8. Svatobořice, Hodonín David Vodička
9. Kněžpole, Uherské Hradiště David Volařík
10. Hrabůvka, Přerov Honza
11. Babice, Vsetín Petr Korábečný
12. Ratiboř, Vsetín Libor Vítek
13. Zahnašovice, Kroměříž Lukáš
14. Velký Ořechov, CZlín Patrik Hruška
15. Louky, Zlín Jakub Laciga
16. Salaš, Uherské Hradiště Michal Janováč
17. Pustiměř, Vyškov Michal Vrba
18. Nevšová, AZlín Pavel Pavelka
19. Hradčovice, Uherské Hradiště Radek Hlaváč
20. Pohořelice, Zlín Tomáš Lapčík
21. Nevšová, BZlín Pavel Pavelka
22. Mladcová, Zlín Ondra Struška
23. Vrbětice, Zlín Bronislav Lysák
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bílovice, Uherské Hradiště Lucie Markusová
2. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
3. Jarošov, Uherské Hradiště Petr Kropáč
4. Svatobořice, Hodonín David Vodička
5. Pustiměř, Vyškov Michal Vrba
6. Bohuslavice u Zlína, Zlín Eliška
7. Pohořelice, Zlín Jana Forbelská
8. Nětčice, Kroměříž Petra Plachá
9. Lipov, Hodonín Martina Šarová
10. Míkovice, Uherské Hradiště Lojza Tvrdoň
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.