Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B Kdy: 07. 09. 2019 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 24. 08. 2019 18:00 Konec rezervace: 05. 09. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká Lhota VSMatěj Blažek
22Ratiboř VSLibor Vítek
33Jasenice VSJakub Kopřiva
45Mladcová ZLOndra Struška
56Velká Lhota ženyVSMatěj Blažek
67Leskovec MužiVSLukáš Smolík
78Pohořelice MužiZLTomáš Lapčík
89Loučka VSŠimon Sedlář
910Ublo ZLLibor Punčochář
1011Němetice MužiVSLubomír Kunovský
1112Podolí VSAleš
1213Hošťálková VSRoman Hlavatý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučka Ženy VSVeronika Sedlářová
22Hostašovice NJJan Duda
33Choryně Ženy VSVeronika Hlavicová
44Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
55Pohořelice ŽenyZLJana Forbelská

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vlčovice 35+NJPavel Kahánek
25Krhová 35+VSKamil Žlebek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.