Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Kunovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Putovní pohár Kunovic Kdy: 29. 04. 2018 11:00
Kontakt:   Zbyněk Vávra Telefon:  603342114
Začátek rezervace: 16. 04. 2018 16:00 Konec rezervace: 27. 04. 2018 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Velký Ořechov, BZlín Tomáš Jankůj
2. Nevšová, AZlín Bronislav Lysák
3. Mistřice, Uherské Hradiště Petr Kropáč
4. Vésky, BUherské Hradiště Tomáš Brhlík
5. Mistřín, Hodonín Petr Kropáč
6. Jarošov, Uherské Hradiště Petr Kropáč
7. TAG Zahnašovice, Kroměříž Petr Kropáč
8. Hostětín, Uherské Hradiště Pavel Hamšík
9. Chvalnov, Kroměříž Daniel Šušlík
10. Vrbětice, Zlín Bronislav Lysák
11. Velký Ořechov, CZlín Tomáš Jankůj
12. Babice, Vsetín Petr Korábečný
13. Částkov, Uherské Hradiště Libor Gajdůšek
14. Mistřín, BHodonín Vojtěch Marada
15. Ratiboř, Vsetín Libor Vítek
16. Dětkovice, Prostějov Ladislav Kořínek
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18. Svatobořice, Hodonín David Vodička
19. Pohořelice, Zlín Jana Forbelská
20. Mladcová, Zlín Lukáš Struška
21. Salaš, Uherské Hradiště Michal Janováč
22. Kněžpole, Uherské Hradiště David Volařík
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Špičky, Přerov Veronika Květoňová
2. TAG Zahnašovice, Kroměříž Lukáš
3. Jarošov, Uherské Hradiště Petr Kropáč
4. Milotice nad Bečvou, Přerov Petr Korábečný
5. Bílovice, Uherské Hradiště Radek Filípek
6. Dětkovice, Prostějov Ladislav Kořínek
7. Svatobořice, Hodonín David Vodička
8. Velký Ořechov, Zlín Zuzka
9. Pohořelice, Zlín Jana Forbelská
10. Popov, Zlín Alois Kulíšek
11. Šumice, Uherské Hradiště Zbyněk Urubčík
12. Kunovice, Uherské Hradiště Petr Kropáč
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. MyštěvesHK
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. SvijanyLI
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Sloup (noční)PZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. CetenovLI
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.