Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Vánočního kapra SDH Kuřim Kdy: 09. 12. 2017 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  732265760
Začátek rezervace: 07. 10. 2017 19:50 Konec rezervace: 08. 12. 2017 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim A BOEva Doubková
22Velké Opatovice BKJan Přichystal
33Milešovice VYJan Florián
44Kotvrdovice BKJosef Zouhar
55Šaratice VYEva Doubková
66Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
77Radslavice VYLukin
88Kamenná Poruba ZAEva Doubková
99Petrovice SKBKRoman Skoták
1010Předměstí SYPavel Slezák
1111TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1212Čikov TROndřej Lukeš
1313Kučerov VYSDH Kučerov
1414Senetářov BKLuboš Šebela
1515Hartmanice SYDavid Hřebec
1616Příložany TRMichal Machálek
1717Měrotín OLkryštof pluskal
1818Kuřim BBOJara
1919Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
2020Brumov BKJiří Sedlák
2121Velká Roudka BKPavel Podlezl
2222Černovice BBKJan Spohner
2323Čikov TROndřej Lukeš
2424Střelice BOJakub Vašulín
2525Malá Lhota BKJaroslav Čuma
2626Luboměř NJJakub Vojtek
2727Čechtín TRMarek Vaněk
2828Račice VYAntonín Hloušek
2929Kotvrdovice BKradek Doležel
3030Habrovany VYJan Meitner
3131Šitbořice BVEva Doubková
3233Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
3334Pustiměř VYPetra Krejčiříková
3435Tišnov HSBOEva Doubková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim A BOEva Doubková
22Senetářov BBKLuboš Šebela
33TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
44Radslavice VYLukin
57Senetářov ABKLuboš Šebela
612Milešovice VYJan Florián
713Malá Lhota BKEva Kotolanová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.