Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM Kdy: 15. 12. 2018 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  732265760
Začátek rezervace: 13. 09. 2018 09:00 Konec rezervace: 14. 12. 2018 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim A mužiBOEva Doubková
22Kuřim A ženyBOEva Doubková
33Senetářov MužiBKLuboš Šebela
44TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
55Šaratice mužiVYEva Doubková
66Louky MužiZLJakub Laciga
77Petrovice SK, mužiBKRoman Skoták
88Senetářov Ženy ABKLuboš Šebela
99Racková ZLSDHRacková
1010Račice VYAntonín Hloušek
1111TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
1212Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1313Senetářov Ženy BBKLuboš Šebela
1414Dolní Kounice Ženy BOVeronika Zbořilová
1515Svatobořice HODavid Vodička
1616Hoštice MužiKMAntonín Novák
1717Jasenice VSLukáš Komender
1818Dolní Kounice Muži BBOVeronika Zbořilová
1919Topolany VYStanislav Vidlář
2020Kamenná Poruba mužiZAEva Doubková
2121Křenovice ženyVYEva Doubková
2222Lukov mužiZLTomas Nedbálek
2323Topolany VYStanislav Vidlář
2424Čikov TRMilan Prochazka
2525Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2626Němčice ženyBKMartina Ticha
2727Předměstí MužiSYPavel Slezák
2828Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
2929Brumov ,MužiBKJaroslav Culek
3030Radslavice MužiVYIgor Formánek
3131Mysločovice ZLSDH Mysločovice
3232Milešovice ŽenyVYJan Florián
3333Radslavice ŽenyVYMonika Bonczkova
3434Pomezí MužiSYJosef Jukl
3535Morkovice MužiKMPavel Krejčí
3636Pamětice BKMichal Konečný
3737Kotvrdovice ženyBKSabina Kuncová
3838Kuřim  BBOJara
3939Čechtín TRMarek Vaněk
4040Křenovice VYVeronika Mrázková
4141Tišnov BOKuba Ondriska
4243Radíkov ženy výběrPRMagdaléna Hlavová
4344Tučapy VYMichal Kokojan
4445Střelice Brno-venkovBOJakub Vašulín
4546Velký Ořechov C ZLPatrik Hruška
4647Sychotín "A + B"BKDavid Sedlák
4748Hartmanice Hartmanice VSYVítek
4849Hartmanice Hartmanice ASYVítek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.