Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Květinov - noční Kdy: 31. 05. 2019 22:00
Kontakt:   Martin Fikar Telefon:  774951531
Začátek rezervace: 17. 05. 2019 10:00 Konec rezervace: 31. 05. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohled HBJakub Vašíček
22Choltice PADavid čermák
33Olešná HBPavel Kos
44Věž HBMartin Bárta
55Česká Bělá HBMichal Semerád
66Dolní Krupá HBVít Eisenvort
77Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
88Vepříkov HBSDHVepříkov
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Světlá nad Sázavou "A" HBPavel Čihák
1111Květinov HBMartin Bárta
1212Sedlatice AJILuboš Šťastný
1313Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
1414Lučice HBJan Prchal
1515Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1616Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
1717Srch PALeoš Panchártek
1818Kámen HBmichal koubek
1919Rynárec PEJan Šátek
2020Krasonice JILukáš Pivonka
2121Milíčov JIFilip Pech
2222Sedlatice BJIMartin Běhounek
2323Počátky PEDominik Smetana
2424Studnice CRVojtěch Vašek
2525Výčapy BTRMichal Svoboda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
22Pohled HBJakub Vašíček
33Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
44Kochánov HBMartin Fikar
55Lučice HBJan Prchal
66Herálec HBMíša Janoušková
77Dolní Krupá HBVít Eisenvort
88Nevcehle JISabina Maštalířová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pohled HBJakub Vašíček
23Herálec HBMíša Janoušková
34Lučice HBJan Prchal
45Chotěboř HBPavel Konfršt
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.