Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Květinov - noční Kdy: 01. 06. 2018 22:00
Kontakt:   Martin Fikar Telefon:  774951531
Začátek rezervace: 18. 05. 2018 13:00 Konec rezervace: 01. 06. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
22Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
33Olešná HBPavel Kos
44Nová Ves u Světlé HBVávris
55Kynice HBMartin Bárta
66Věž HBMartin Bárta
77Žižkovo Pole CHBJakub Bačkovský
88Vepříkov HBSDHVepříkov
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Srch PALeoš Panchártek
1212Světlá nad Sázavou BHBMartin Šustek
1313Podmoklany HBJakub Novak
1414Pohled HBJakub Vašíček
1515Kámen HBmichal koubek
1616Česká Bělá HBMichal Semerád
1717Střížov JIPetr Kabátek
1818Stéblová DPAPatrik Kučera
1919Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2020Střížov BJIPetr Kabátek
2121Choltice PADavid čermák
2222Milíčov JIFilip Pech
2323Kamenice JILukáš Fiala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Pohled HBJakub Vašíček
24Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
35Herálec HBMíša Janoušková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.