Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Květinov - noční Kdy: 01. 06. 2018 22:00
Kontakt:   Martin Fikar Telefon:  774951531
Začátek rezervace: 18. 05. 2018 13:00 Konec rezervace: 01. 06. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
22Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
33Olešná HBPavel Kos
44Nová Ves u Světlé HBVávris
55Kynice HBMartin Bárta
66Věž HBMartin Bárta
77Žižkovo Pole CHBJakub Bačkovský
88Vepříkov HBSDHVepříkov
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Srch PALeoš Panchártek
1212Světlá nad Sázavou BHBMartin Šustek
1313Podmoklany HBJakub Novak
1414Pohled HBJakub Vašíček
1515Kámen HBmichal koubek
1616Česká Bělá HBMichal Semerád
1717Střížov JIPetr Kabátek
1818Stéblová DPAPatrik Kučera
1919Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2020Střížov BJIPetr Kabátek
2121Choltice PADavid čermák
2222Milíčov JIFilip Pech
2323Kamenice JILukáš Fiala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Pohled HBJakub Vašíček
24Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
35Herálec HBMíša Janoušková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.