Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kynice Kdy: 29. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Tomáš Francl Telefon:  723054971
Začátek rezervace: 15. 06. 2019 10:00 Konec rezervace: 29. 06. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Petrovice HBJakub Heřmánek
22Pohled HBJakub Vašíček
33Lučice HBJan Prchal
44Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
55Kynice HBTomáš Francl
66Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
77Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
88Vepříkov HBSDHVepříkov
99Srch PALeoš Panchártek
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Odolenovice JNJan Macháček
1212Studnice CRVojtěch Vašek
1313Česká Bělá HBVladimír Zadina
1415Kámen HBmichal koubek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
22Pohled HBJakub Vašíček
33Lučice HBJan Prchal
44Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
55Herálec HBMíša Janoušková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pohled HBJakub Vašíček
24Herálec HBMíša Janoušková
35Lučice HBJan Prchal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.