Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Kynice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kynice Kdy: 08. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Francl Tomáš Telefon:  723054971
Začátek rezervace: 25. 07. 2020 10:00 Konec rezervace: 08. 08. 2020 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Vladimír Zadina
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Jaromír Joukl
4. Kynice, Havlíčkův Brod Tomáš Francl
5. Pohled, Havlíčkův Brod Martin Bárta
6. Světlá nad Sázavou, BHavlíčkův Brod Veronika Pazderková
7. Rynárec, Pelhřimov Jan Šátek
8. Milíčov, Jihlava Filip Pech
9. Petrovice, Havlíčkův Brod Jakub Heřmánek
10. Květinov, Havlíčkův Brod Martin Bárta
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Vladimír Zadina
13. Srch, Pardubice Jiří Panchártek


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Martin Bárta
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod Karolína Nedělková
6. Česká Bělá, ml.Havlíčkův Brod Martin Bárta


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Martin Bárta
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
07. 08. BystřičkaVS
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
08. 08. KyniceHB
08. 08. NětčiceKM
08. 08. MokroušePJ
08. 08. MakovTA
08. 08. Stránecká ZhořZR
08. 08. Lobodice, hasičské cvičištěPR
08. 08. Hřiště KostelanyKM
08. 08. Jílové u DržkovaJN
08. 08. Lom (fotbalové hřiště)TA
08. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
08. 08. NOČNÍ - Újezdec - Horní JadružTC
08. 08. noční soutěžKM
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
09. 08. RadonínTR
09. 08. Valašská PolankaVS
09. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. Ctiboř, hřištěTC
15. 08. Ctiboř, hřiště (pouze muži)TC
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. SvatoslavTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. PetroviceTR
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.