Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Lanškroun Kdy: 07. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 08. 2019 19:30 Konec rezervace: 07. 09. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Záchlumí UOJan Divíšek
22Nekoř UOOndrej Kavalek
33Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
44Nepomuky UOLukáš Lešikar
55Lanšperk UOpetr
66Bošín UOFerda
77Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
88Černovír UOMatouš Zachař
99Záchlumí UOJan Divíšek
1010Přívrat UOIvoš Vencl
1111Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1212Bystřec AUOLukáš Lešikar
1313Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
1415Králíky UODaniel Brzák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nepomuky UOKateřina Krudencová
22Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
34Černovír UOMatouš Zachař
45Dlouhoňovice UOMartin Hynek
56Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
67Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
78Králíky UODaniel Brzák
820Mistrovice UORomana Dolečková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
110Horní Třešňovec UOPetr Jirásek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.