Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pod hradem Lanšperk Kdy: 03. 09. 2017 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 08. 2017 11:00 Konec rezervace: 03. 09. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lanšperk ženyUOpetr
22Lukavice ženyUOPetr Hlaváček
33Nekoř MužiUOOndrej Kavalek
44Černovír UOJakub Brodina
55Dolní Čermná UOMartin Prachař
66Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
77Jevíčko muži, dorostSYJan Beneš
88Černovír ženyUOJakub Brodina
99Pomezí ASYpetr
1010Nepomuky ženyUOMartin Valda
1111Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1212Záchlumí UOLukáš Velič
1313Česká Rybná ŽenyUOLucie Raliková
1414Lanšperk UOpetr
1515Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1616Jevíčko ženy, dorostSYJan Beneš
1717Čeperka dorostenkyPAVeronika Křížová
1818Lukavice UOJosef Lehký
1919Letohrad - Kunčice UOTadeáš Majvald
2020Pomezí BSYpetr
2121Albrechtice Bohousová, muži, dorostUOLucie Raliková
2222Nekoř ženyUOTereza Štěpánková
2323Bošín UOFerda
2424Horní Třešňovec ženyUOPetr Jirásek
2525Český Rudolec JHpetr
2626Dlouhoňovice Ústí nad orlicíUOMartin Hynek
2727Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
2828Nepomuky UOTomáš Lešikar
2929Letohrad - Jeleni UOLukáš Lešikar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
23. 05. Hostěrádky - RešovVY
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.