Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Lanžhota, V. kolo BHL Kdy: 05. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 22. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 04. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lanžhot BVVít Kaňa
22Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
33Mistřín BHOPetr Marada
44Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
55Tvrdonice BVZdeněk Salajka
66Hovorany HOSlavomír Lačňák
77Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
88Šaratice VYJan Jeřábek
99Velké Pavlovice BVMichal Procinger
1010Brodské SIVít Kaňa
1111Prušánky HOJosef Polách
1212Kobylí BVJakub Mazal
1313Čeložnice HOMartin Šubrt
1414Moutnice BBOPetr Josef Janoušek
1515Skalica HolicSIVít Kaňa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lanžhot BVVít Kaňa
22Křenovice VYVeronika Mrázková
33Poštorná BVMarie Zahrádková
44Tvrdonice BVLucie Stiburkova

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Hovorany HOSlavomír Lačňák
24Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
36Poštorná BVJiri Melion
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. Park NalžovicePB
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. FrahelžJH
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Bílý KámenJI
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. Hřistě KostelanyKM
03. 08. OldřišovOP
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Náměšť na HanéOL
03. 08. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
03. 08. VítoniceKM
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. MochtínKT
04. 08. LitovanyTR
04. 08. Aréna JesenicePB
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Horní PoříčíST
10. 08. SendražiceKO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.